LINAДозвольте представити нашу талановиту авторку і виконавицю, нову цікаву співачку на українській сцені, яка швидко захоплює серця людей:

LINÀ — українська співачка з німецької діаспори. Проживає у Берліні (Німеччина) і працює разом із всесвітньо відомим продюсером і композитором Candy DeRouge (Celine Dion і її міжнародна пісня-хіт «The Power of Love», саме з якою вона і стала всесвітньо відомою співачкою, Thomas Anders із «Modern Talking», Mireille Mathieu, Falco, Jennifer Rush, Helen Schneider і багато-багато інших міжнародних відомих виконавців).

До глибини душі вражена сумними подіями в Україні LINÀ написала і записала в Берліні пісню «Єдина Україна — Україна вільна» та швидку танцювальну версію на неї (Remix).

Прем’єра пісні з успіхом пройшла в День Незалежності України на головному заключному концерті в Києві на Софіївській площі. Пісня «Єдина Україна — Україна вільна» від LINÀ звучить на різноманітних радіо України. Зараз готується відео на неї, а також іде розробка інших україномовних пісень.

Пісня «Єдина Україна — Україна вільна» — це особлива пісня. Це — гімн єднання українського народу, гімн гідності і віри в нас і нашу країну!

Музика до пісні «Єдина Україна — Україна вільна» народилася рік тому під час трагічних подій на Майдані. Остаточний текст пісні — після подій на Майдані, в Криму та на той час розпочатих подій на сході України. Ремікс на пісню «Єдина Україна — Україна вільна» був зроблений після кривавих воєнних подій на сході України влітку.

Пісня «Єдина Україна — Україна вільна» захоплює не тільки українців, а й кримчан, росіян, поляків, німців, євреїв, грузинів та ін. На виступах скрізь чути шалені оплески і слова подяки!

LINÀ буде щасливою донести цю чарівну пісню до всього народу України. Вона вклала в неї всю душу і серце. LINÀ сподівається, що її пісня стане справжньою моральною підтримкою для людей і захисників України!

P.S. дещо про громадську діяльність авторки і виконавиці LINÀ на підтримку України можна прочитати тут: LINÀ

 


Пісня «Єдина Україна — Україна вільна»:

- REMIX (танцевальная версия):

 

- Обычная версия:


 

Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

очиститьОтправить