Олена Степова на презентации книгиОлена Степова живе у маленькому селищі на Луганщині, “у сільсько-шахтарській місцевості, на окраїні світу”. Коли її маленька батьківщина опинилася у центрі геополітичних катаклізмів, жінка несподівано почала писати про те, що відбувається навколо.

Вона ділиться своїми історіями на Фейсбуку, з подивом помічаючи, як швидко росте коло читачів під її дописами, і скільки коментарів та обговорень вони викликають. Олена пише так, що читаєш то зі сльозами, то з усмішкою. Вона ба чить не лише трагічне, але й комічне, має дар підтримати людей. Її улюблена фраза: «Все будет Украина!» Тому її й називають Міс Оптимізм та Міс «Все буде Україна!».

Якщо ці історії зібрати разом з усіма коментарями людей з України, що читають їх на ФБ, то ця колективна сповідь стане унікальною книжкою про те, як руйнуються міфи та падають стіни, як з кров’ю та болем, але й з радістю та вірою утворюється нова єдина Україна.

Галина Вдовиченко «Високий Замок»,

10 липня 2014 року

Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

очиститьОтправить